Values (6.x-1.3) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Import
be: Імпарт

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: Normal
be: Нармальны

en: Key
be: Ключ

en: revert
be: адкат
