Values (6.x-1.3) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Export
fa: استخراج

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Normal
fa: عادی

en: Key
fa: کلید

en: revert
fa: بازگشت

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Import data
fa: وارد کردن اطلاعات

en: Values
fa: مقادیر

en: Add more
fa: افزودن تعداد بیشتر
