Values (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Normal
lt: Normalus

en: Key
lt: Raktas

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Storage
lt: Saugykla

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Import data
lt: Importuoti duomenis

en: Values
lt: Reikšmės

en: Menu cache cleared.
lt: Meniu  kešas išvalytas.
