Values (6.x-1.3) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: List
mk: Листа

en: - None -
mk: - Ништо -

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Export
mk: Изнесување

en: Add
mk: Додај
