Values (6.x-1.3) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Normal
pl: Zwykły

en: Key
pl: Klucz

en: revert
pl: przywróć

en: Storage
pl: Magazyn

en: Form Elements
pl: Elementy formularza

en: Export data
pl: Eksport danych

en: Import data
pl: Importuj dane

en: Values
pl: Wartości

en: Add more
pl: Dodaj więcej

en: Menu cache cleared.
pl: Pamięć podręczna menu została wyczyszczona.

en: Value @n
pl: Wartość @n

en: administer values
pl: zarządzaj wartościami

en: Value sets
pl: Zestawy wartości
