Values (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: edit
pt: editar

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Add
pt: Adicionar

en: Key
pt: Chave

en: revert
pt: reverter

en: Storage
pt: Armazenamento

en: Form Elements
pt: Elementos de formulário

en: Export data
pt: Exportar dados

en: Import data
pt: Importar dados

en: Values
pt: Valores

en: Add more
pt: Adicione mais
