Values (6.x-1.3) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Normal
uk: Звичайне

en: Key
uk: Ключ

en: revert
uk: відновити

en: Storage
uk: Сховище

en: Form Elements
uk: Елементи форми

en: Export data
uk: Вивантаження даних

en: Import data
uk: Втягування даних

en: Values
uk: Значення

en: Add more
uk: Додати ще

en: Menu cache cleared.
uk: Кеш меню очищено

en: Value set name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва значення повинна містити тільки латинські абетково-цифрові символи та символи підкреслення.
