Values (6.x-1.3) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: Normal
vi: Bình thường

en: Key
vi: Khóa

en: revert
vi: trở lại

en: Storage
vi: Bộ lưu trữ

en: Export data
vi: Xuất dữ liệu

en: Import data
vi: Nhập dữ liệu

en: Values
vi: Giá trị
