Values (6.x-1.4) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Export
bg: Експорт

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Key
bg: Ключ

en: revert
bg: връщане
