Values (6.x-1.4) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Key
da: Nøgle

en: revert
da: gendan

en: Storage
da: Lagring

en: Export data
da: Eksportér data

en: Import data
da: Importér data

en: Values
da: Værdier

en: Add more
da: Tilføj mere
