Values (6.x-1.4) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Normal
el: Κανονικό

en: Key
el: Κλειδί

en: revert
el: επαναφορά
