Values (6.x-1.4) - en to fi translation catalogue (24 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Normal
fi: Normaali

en: Key
fi: Avain

en: revert
fi: palauta

en: Storage
fi: Tallennus

en: Export data
fi: Vie dataa

en: Values
fi: Arvot

en: Add more
fi: Lisää lisää

en: Menu cache cleared.
fi: Valikkovälimuisti tyhjennetty.
