Values (6.x-1.4) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: List
fr: Lister

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: edit
fr: modifier

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Key
fr: Clef

en: revert
fr: rétablir

en: Storage
fr: Stockage

en: Form Elements
fr: Éléments de formulaire

en: Export data
fr: Exporter les données

en: Import data
fr: Données à importer

en: Values
fr: Valeurs

en: Add more
fr: Rajouter

en: Value @n
fr: Valeur @n

en: Value sets
fr: Jeux de valeurs
