Values (6.x-1.4) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Export
hu: Exportálás

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Normal
hu: Általános

en: Key
hu: Kulcs

en: revert
hu: visszaállítás

en: Storage
hu: Tárolás

en: Export data
hu: Adatok exportálása

en: Import data
hu: Adatok importálása

en: Values
hu: Értékek

en: Add more
hu: Hozzáadás
