Values (6.x-1.4) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: edit
ja: 編集

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Normal
ja: ノーマル

en: Key
ja: キー

en: revert
ja: 戻す

en: Storage
ja: ストレージ

en: Export data
ja: エクスポートデータ

en: Import data
ja: インポートデータ

en: Values
ja: 値

en: Add more
ja: さらに追加
