Values (6.x-1.4) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Normal
lv: Normāls

en: Key
lv: Atslēga

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Values
lv: Vērtības
