Values (6.x-1.4) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Weight
ru: Вес

en: edit
ru: изменить

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Normal
ru: Нормальный

en: Key
ru: Ключ

en: revert
ru: вернуть

en: Storage
ru: Хранилище

en: Form Elements
ru: Элементы форм

en: Export data
ru: Экспортированные данные

en: Import data
ru: Импорт данных

en: Values
ru: Значения

en: Add more
ru: Добавить еще

en: Menu cache cleared.
ru: Кэш меню очищен.
