Values (6.x-1.5) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Normal
bs: Normalno

en: revert
bs: vratiti

en: Storage
bs: Pohrana

en: Export data
bs: Izvezi podatke

en: Import data
bs: Uvezi podatke
