Values (6.x-1.5) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: This action cannot be undone.
cy: Ni ellir dad-wneud y weithred yma.

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Key
cy: Allwedd

en: revert
cy: dychwelyd

en: Storage
cy: Storfa

en: Webform
cy: Ffurf gwe
