Values (6.x-1.5) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Normal
et: Tavaline

en: Key
et: Võti

en: revert
et: tühista

en: Storage
et: Ladu

en: Webform
et: Veebivorm

en: Form Elements
et: Vormi elemendid

en: Values
et: Väärtused
