Values (6.x-1.5) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Normal
eu: Arrunta

en: Key
eu: Giltza

en: revert
eu: leheneratu

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Export data
eu: Esportatu datuak

en: Import data
eu: Inportatu datuak

en: Values
eu: Balioak
