Values (6.x-1.5) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: Import
gl: Importar

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Key
gl: Clave

en: revert
gl: volver

en: Storage
gl: Almacenamento

en: Webform
gl: Formulario web

en: Export data
gl: Exportar datos

en: Import data
gl: Importar datos

en: Values
gl: Valores
