Values (6.x-1.5) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել
