Values (6.x-1.5) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Key
id: Kunci

en: revert
id: kembalikan

en: Values
id: Nilai

en: Menu cache cleared.
id: Cache Menu telah dibersihkan.
