Values (6.x-1.5) - en to it translation catalogue (25 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: edit
it: modifica

en: Import
it: Importa

en: Export
it: Esporta

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Normal
it: Normale

en: Key
it: Chiave

en: revert
it: ripristina

en: Storage
it: Archiviazione

en: Form Elements
it: Elementi della form

en: Export data
it: Esporta dati

en: Import data
it: Importa dati

en: Values
it: Valori

en: Add more
it: Aggiungi
