Values (6.x-1.5) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Storage
kn: ಶೇಖರಣೆ

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು
