Values (6.x-1.5) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Key
ro: Cheie

en: revert
ro: revenire

en: Storage
ro: Depozitare

en: Values
ro: Valori

en: Add more
ro: Adaugă mai mult
