Variable (6.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Administer
mk: Администрација

en: Content types
mk: Типови содржина

en: Required
mk: Побарано

en: User settings
mk: Поставувања за корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Site information
mk: Информации за веб-локацијата

en: Site configuration
mk: Конфигурација на веб-локацијата

en: By module
mk: По модул

en: Post settings
mk: Поставувања за написите
