Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Created
af: Geskep

en: Removed
af: Verwyder
