Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: العمليات

en: Value
ar: القيمة

en: Development
ar: التطوير

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Created
ar: أُنشئ
