Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Операции

en: Value
bg: Стойност

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Created
bg: Създадена
