Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন
