Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmjeni

en: Created
bs: Kreiran
