Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Development
cs: Vývoj

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Created
cs: Vytvořeno
