Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Created
cy: Wedi ei greu
