Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Development
da: Udvikling

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Created
da: Oprettet

en: Modified
da: Ændret

en: Removed
da: Fjernet

en: Current value
da: Aktuel værdi
