Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Operations
de: Operationen

en: Value
de: Wert

en: Development
de: Entwicklung

en: edit
de: Bearbeiten

en: Created
de: Erstellt am

en: Modified
de: Angepasst

en: Removed
de: Entfernt

en: Current value
de: Aktueller Wert
