Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
