Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε
