Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Created
eo: Kreita
