Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Status
es: Estado

en: Operations
es: Operaciones

en: Value
es: Valor

en: Development
es: Desarrollo

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Created
es: Creado

en: Modified
es: Modificado

en: Removed
es: Eliminado
