Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Development
et: Arendus

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Created
et: Loodud

en: Modified
et: Muudetud
