Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Development
fa: توسعه

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Created
fa: ساخته شده
