Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Development
fi: Kehitys

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Created
fi: Luotu
