Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Value
is: Virði

en: Name
is: Navn

en: edit
is: broyt

en: Created
is: Stovnað
