Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Status
fr: Statut

en: Operations
fr: Opérations

en: Value
fr: Valeur

en: Development
fr: Développement

en: Name
fr: Nom

en: edit
fr: modifier

en: Created
fr: Créé

en: Modified
fr: Modifié

en: Removed
fr: Retiré
