Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Development
gl: Desenvolvemento.

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Created
gl: Creado
