Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Development
he: פיתוח

en: Name
he: שם

en: edit
he: עדכן

en: Created
he: נוצר

en: diff
he: שינוי

en: Removed
he: הוסר
