Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Created
hr: Kreirano
