Variable Changes (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Modified
hu: Változtatott

en: Removed
hu: Eltávolított

en: Current value
hu: Jelenlegi érték
